Teknolojiyi her yönüyle, enine boyuna işleyen video kanalı TeknoTV, Hürriyet WebTV çatısı altında yayın hayatına başladı.

"Türkiye’nin teknoloji ekranı" sloganıyla yola çıkan bu kanalda, siz internet kullanıcıları için günlük hayatta oldukça fayda sağlayacak teknolojik püf noktaları yer alıyor. Ayrıca, internet kullanımıyla ilgili detaylı ipuçları, merakla beklediğiniz en yeni ürünlerin özel tanıtımları ve satın alma rehberleri PCnet Yayın Yönetmeni Erdal Kaplanseren ve Çağla Pınar Tunçel’in sunuculuğunda yayımlanıyor.

webtv.hurriyet.com.tr/teknotvadresinden ulaşabileceğiniz TeknoTV, her hafta onlarca video ile zenginleşerek yeni içerikler sunmaya devam ediyor.

Örneğin, bilgisayarınızdan sildiğiniz dosyaların gerçekte tamamen silinmediğini ve kötü niyeti kişilerce kullanılabileceğini biliyor musunuz? Eğer bu durum sizi kaygılandırdıysa, videomuzu izleyerek dosyalarınızı bir daha erişilemeyecek şekilde nasıl sileceğinizi öğrenebilirsiniz. Dilerseniz şimdi Erdal Kaplanseren’e kulak verelim:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Bir bumads advertorial içeriğidir.