Canlı Radyo Dinle

Canlı Radyo Dinle

Merhaba, bu yazıda size bir radyo dinleme sitesinden bahsedeceğiz. Bildiğiniz gibi günümüzde radyo dinlemek oldukça kolay bir hal aldı. Durum böyle olunca, radyo siteleri de çoğaldı. Fakat size sadece bir tanesini önereceğiz. Söz konusu kalite, görsellik ve güzel hizmet olunca, aklımıza sadece bir web sitesi geliyor. Evet tabiki CRD.WEB.TR'den bahsediyoruz. Yayınları yüksek ses kalitesi ile veren bu site, kesintisiz radyo dinlemek için ideal gibi görünüyor.

Tasarım olarak yeşil ve sarı yoğunlukta olan http://canliradyodinle.web.tr sitesi. Kolay kullanım ve güncel teknolojileri içeriyor. Hızlı arama, ajax sayfalama, kategorilendirilmiş içeriği ile ön plana çıkıyor. Bu yüzden online radyo dinleyecekseniz, tavsiyemiz hiç kuşkusuz CRD.WEB.TR olacak. Tüm bu özelliklerin yanında, radyolara yorum yapabilme ve youtube videosu yükleyebilme şansına sahipsiniz.

Öneri niteliğinde olan bu yazıyı sonlandırmadan önce, sizlere birazda istatistiklerden bahsetmek isteriz. Radyo sitesinde 400'ü aşkın istasyon bulunuyor. Ve bu kanallara dinleyiciler tarafından 20.000 ve üzeri yorum yapılmış durumda. Yorumlar arasında hata ile karşılaşan kişilerde yok değil. Fakat hızlı hata bildirimi özelliği sayesinde, kısa sürede hatalar gideriliyor. Bu sayısal veriler elbette her saat ve dakika artmaktadır. Size aktaracaklarımız şimdilik bu kadar. Umarız, radyo dinlemek istediğinizde sitemizi ziyaret edersiniz.

Site Adresi: http://canliradyodinle.web.tr