RDK (Radyo Dinle Kaydet) 5.1

RDK (Radyo Dinle Kaydet) 5.1

TRT yayınlarınlarında sorun oluşmaya başladı. Bu güncelleme sadece TRT yayınlarındaki kesilmeler için yapıldı. Başka bir değişiklik yok. Siz de benim gibi TRT radyoları dinliyorsanız güncellemenizi tavsiye ederim. Teknik bir açıklama da yapayım. Belki ilgilenen arkadaşlar olur: TRT yayınlarını applehttp protokolü üzerinden FFMPEG ile çözümleyerek BASS ortamına gönderiyorum. Bu esnada Pipe Buffer kısmını 12 KB olarak almıştım. TRT yayınlarındaki dar bant genişliğinden dolayı bu önbellek yetmemeye başladı. Ben de 128 KB' a çıkarmaya karar verdim. Sorun çözüldü. Zaten başka uygulamalarımda hep 128 KB almışım ama nedense RDK' da bunu 12 KB' de sabit bırakmışım. Dalgınlık işte... Ayrıca eski siyah simgeye geri döndüm. Maksat değişiklik olsun.
Vakit buldukça projeyi geliştirmeye devam ediyorum. Yapılması gereken çok düzenleme var ama işten pek vakit bulamıyorum. Biraz ağır ilermek zorundayım.
Bu arada bağışlar çok kötü. Pamuk eller cebe arkadaşlar. Su yakmıyor bu web sitesi 🙂

Yerel Sunucu (shenturk.com)

      RDK 5.1 (KURULUM): İndir rdk-5.1-setup.rar [6,57 MB]
      RDK 5.1 (TAŞINABİLİR): İndir rdk-5.1-portable.zip [8,22 MB]

NOT:
Eğer bilgisayarınızda RDK' nın eski sürümleri yüklü ise kaldırmanıza gerek yoktur. RDK 5.1 kurulum programı, eski sürümü kaldırıp yerine 5.1 sürümünü kurar.